- Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny odprawiane są:
w dni powszednie – po Mszy św. wieczornej
w niedziele i święta – o godz. 18:30. - Od poniedziałku do środy dni modlitw o urodzaje. Modlitwy odmawiane będą na nabożeństwach majowych.
- We wtorek po nabożeństwiemajowym spotkanie grupy św. O. Pio.
- W środę 13 maja o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie z procesją i litanią loretańską. Nie będzie już nabożeństwa majowego po Mszy św. O godz. 19:15 majówka przy kapliczce w Grudzkowoli.
- W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Po nabożeństwie majowym spotkanie Rodziny Radia Maryja.
- W sobotę I Komunia św. dzieci z klas IIID, IIIE i IIIF ze Szkoły Podstawowej Nr 2 i klasy III ze Szkoły Podstawowej Nr 3.
- W niedzielę 17 maja obchody dnia Strażaka w OSP Grójec. O godz. 12:30 w naszym kościele Msza św. w intencji druhen i druhów z OSP Grójec.
- W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
- Zachęcamy do wzięcia udziału w „Jerychu Różańcowym Dekanatu Grójeckiego”. Jest to siedmiodniowa sztafeta modlitewna, która rozpocznie się w parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu w niedzielę 24 maja. W kolejne dni czuwanie podejmą parafie w Lewiczynie, Belsku Dużym i Drwalewie. Od godz. 7:00 w piątek 29 maja do godz. 18:00 w sobotę 30 maja czuwanie odbywać się będzie w naszym kościele. Wposzczególnych godzinach modlitwę poprowadzą grupy parafialne. Szczegółowy program w gablocie. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę.
- Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium M.B. Bolesnej w Oborach w dniu 23 maja b.r. Zapisy w kiosku.
- W minionym tygodniu odeszły do wieczności:
śp. Jadwiga Krzejszczak
śp. Krystyna Keller
