IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 STYCZNIA 2024 r.

 1. O. Józef, karmelita bosy z Berdyczowa, który miał dziś głosić kazania w naszym kościele, z przyczyn zdrowotnych przybędzie do nas w innym terminie.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu Parafialnego Chóru Kameralnego. Zapraszamy!
 3. W pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy św. wieczornej, modlitwa za kapłanów.
 4. W piątek, 02 lutego przypada święto Ofiarowania PańskiegoMatki Boskiej Gromnicznej. Msze święte o godz. 6:30, 7:30, 16:30 i 18:00. Podczas każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. Świece można nabyć w kiosku parafialnym. Spowiedź na każdej Mszy Świętej (jest to również I piątek miesiąca). O godz. 19:00 odbędzie się katecheza przedchrzcielna.
 5. Dzień 2 lutego jest obchodzony w Kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętamy w modlitwie o pracujących w naszej parafii Siostrach ze Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej oraz Adoratorkach Krwi Chrystusa. Dziękujemy Siostrom za ich posługę i życzymy obfitych łask Bożych.
 6. W piątek, 02 lutego przypada także rocznica urodzin Sługi Bożego Ks. Piotra Skargi. Co miesiąc modlimy się o jego beatyfikację, a za jego wstawiennictwem – w intencji Ojczyzny.
 7. W sobotę, po Mszy świętej o godz. 7:30, odbędzie się nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.
 8. W sobotę o godz. 15:00 w Sali ks. Skargi zajęcia kursu liturgicznego: wykład o historii Mszy św. oraz warsztaty dla ceremoniarzy i lektorów.
 9. Kolejna katecheza kursu przedmałżeńskiego dziś w kościele o godz. 20:00.
 10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Irena Maik
  śp. Marianna Obarska
  śp. Ewa Skwarek