NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 26 MAJA 2024 r.

 1. Dziś godz. 16:00 w kościele celebracja przekazania Modlitwy Pańskiej dla kandydatów do bierzmowania.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe:
  – w dni powszednie – po Mszy św. wieczornej
  – w niedziele – o godz. 18:30.
 3. Od soboty nabożeństwa czerwcowe według tego samego porządku.
 4. W poniedziałek o godz. 18:00 comiesięczna Msza św. w intencji beatyfikacji Ks. P. Skargi. Po Mszy św. o godz. 19:00 zapraszamy do sali Ks. Skargi na spotkanie artystyczno-hagiograficzne z cyklu Żywoty Świętych Polskich z Ks. P. Skargą.
 5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w naszym kościele o godz. 6:30, 8:00, 17:00 i 19:00 oraz po procesji, czyli ok. godz. 12:00.
  W tym roku procesja do czterech ołtarzy rozpocznie się w kościele Miłosierdzia Bożego po Mszy o godz. 9:00, przejdzie ulicami: Wyszyńskiego, Piłsudskiego, Armii Krajowej i zakończy w naszym kościele.
 6. Zapraszamy do udziału w procesji w strojach komunijnych dziewczynki i chłopców, którzy w tym roku przystąpili do I Komunii św. oraz tych, którzy obchodzili rocznicę. Spotkanie organizacyjne w środę o godz. 19:00 przed kościołem.
 7. W sobotę po Mszy św. o godz. 7:30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z okazji pierwszej soboty miesiąca.
 8. Trwają zapisy na przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas siódmych. Zgłoszenia należy kierować drogą mailową na adres: mikolaj.bierzmowanie@gmail.com. W odpowiedzi kandydaci otrzymają formularz, który po wypełnieniu należy dostarczyć do kancelarii.
 9. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Lichenia, która odbędzie się w sobotę 15.06. Zapisy w kiosku i w kancelarii.
 10. Krajowy Duszpasterz Ogrodników Ks. Prałat Wojciech Kołakowski zaprasza na 40. Pielgrzymkę Ogrodników i Sadowników na Jasną Górę w dniu 9 czerwca 2024 r. Program pielgrzymki w gablocie.
 11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary i darowizny na remont dachu kościoła.
 12. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Mieczysław Kamiński
  śp. Rafał Dąbrowski