VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 05 MAJA 2024 r.

 1. Gościmy dziś O. Andrzeja Bielata, który w zeszłym roku prowadził u nas rekolekcje adwentowe. Ojciec Andrzej głosi kazania poświęcone Błogosławionej Rodzinie Ulmów.
 2. Nawiedzenie relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów w Grójcu w parafii Miłosierdzia Bożego rozpocznie się we wtorek o godz. 18:00, a zakończy w środę o godz. 16:30. Szczegółowy program w gablocie. 
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 12:30 comiesięczne nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna.
 4. Dzisiejsza katecheza kursu przedmałżeńskiego odbędzie się o godz. 20:00 w sali Ks. P. Skargi.
 5. Nabożeństwa majowe:
  – w dni powszednie – po Mszy św. wieczornej
  – w niedziele – o godz. 18:30. 
 6. W poniedziałek o godz. 17:00 wypominki, o godz. 18:00 Msza św. za naszych zmarłych krewnych, przyjaciół i dobrodziejów.
 7. W środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji. O godz. 19:00 chorągiew Zakonu Rycerzy JP2.
 8. W sobotę uroczystości I Komunii św. dzieci z klas IIIA, IIIB i IIIC ze Szk. Nr 2, w piątek dzieci przystąpią do swojej pierwszej spowiedzi.
 9. W sobotę o godz. 15:00 w sali Ks. P. Skargi kolejne spotkanie Kursu Liturgicznego poświęcone zmianom liturgicznym po Soborze Watykańskim II.
 10. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch do sanktuarium św. Mikołaja w Bari, która odbędzie się w dniach od 18 do 26 listopada br. W programie zwiedzanie wielu atrakcyjnych miejsc takich jak: Wenecja, Asyż, San Giovanni Rotondo, Gargano i inne. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Bartosza.
 11. Pod chórem i w kiosku dostępny jest nowy numer gazetki parafialnej NICOLAUS. Zachęcamy do lektury.
 12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary i darowizny na remont dachu kościoła. Do ukończenia pozostało jeszcze docieplenie stropu, a w dalszym etapie instalacja przeciwpożarowa i naprawa sygnaturki.
 13. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
  śp. Mirosław Wrzesień