Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26 listopada 2023 r.

 1. Za tydzień rozpoczynamy parafialne rekolekcje adwentowe, które poprowadzi O. dr Andrzej Bielat, dominikanin. Nauki na wszystkich Mszach niedzielnych a następnie od poniedziałku do środy na Mszach o godz. 6:30 i 10:00 oraz po Mszy o godz. 18:00.
 2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się dziś o godz. 18:00 w kościele.
 3. W poniedziałek o godz. 18:00 comiesięczna Msza św. w intencji beatyfikacji Ks. Piotra Skargi oraz o rozwój jego dzieła charytatywnego.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej konferencja duchowa dla uczestników 33-dniowych Rekolekcji Zawierzenia Maryi.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca; Msze św. o godz. 6:30, 7:30, 16:30 i 18:00. Spowiedź na każdej Mszy św. O godz. 19:00 w kościele katecheza przedchrzcielna.
 6. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  O godz. 15:00 kolejne spotkanie Kursu Liturgicznego w sali Ks. P. Skargi.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”. Jest jeszcze kilka aniołków w koszyku na bocznym ołtarzu. Przypominamy, że paczki przynosimy do zakrystii lub kancelarii do 15 grudnia.
 8. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z tej akcji wspierać będą Polskich Misjonarzy. Zużyty sprzęt RTV i AGD można będzie przynosić od jutra do środy 6 grudnia i zostawiać przy budynku garażowym naprzeciw wejścia do Parafialnego Domu Opieki. Szczegóły na plakacie.
 9. Zachęcamy do zaopatrywania się w poświęcony opłatek wigilijny u naszego Organisty, Pana Sebastiana. Pan Organista zanosi opłatek do domów parafian według następującego planu: poniedziałek – Lewiczyńska, Sybiraków, wtorek – Lisówek i Laskowa, środa – Cierniówka i Angielska, Czwartek – Worów za obwodnicą, piątek – Poświętne i Olimpijska, sobota – Kasztanowa, Orzechowa, Brzozowa, Akacjowa, Topolowa, Jarzębinowa. Dziękujemy za ofiary „opłatkowe”.
 10. Bóg zapłać za ofiary i darowizny na remont dachu naszego kościoła.