XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 PAŹDZIERNIKA 2023 r.

 1. Koło Rodziny Radia Maryja w naszej parafii obchodzi dziś jubileusz 25-lecia swojego powstania.
  Z tej okazji na Mszach św. dopołudniowych kazania głosi O. Dawid Wilczyński z Torunia. Przed kościołem kiermasz z książkami Fundacji Nasza Przyszłość oraz redakcji Naszego Dziennika.
 2. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 17:15, w niedziele – o godz. 18:15. Różaniec z dziećmi we wtorki i czwartki o godz. 17:15.
 3. Rozpoczęcie przygotowania do I Komunii Św.  dziś o godz. 17:00 Mszą św. i katechezą dla rodziców i dzieci z klas IIIA, IIIB i IIIC ze Szk. Podst. Nr 2, za tydzień o godz. 17:00 – dla klas IIID i IIIE ze Szk. Podst. Nr 2 i kl. III ze Szk. Nr 3. Po każdej Mszy św. niedzielnej dzieci otrzymują w zakrystii obrazek – „niedzielną owieczkę”.
 4. We wtorek o 19:00 spotkanie grupy św. o. Pio.
 5. W piątek nabożeństwo fatimskie o godz. 17:15.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Papieski połączony ze zbiórką do puszek ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli program stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.
 7. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe. Wypominki jednorazowe odczytywane będą w Dzień Zaduszny, wypominki roczne – w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca.
 8. Dziękujemy za ofiary i darowizny na remont dachu kościoła.
 9. W minionym tygodniu odeszły do wieczności:
  śp. Teresa Zając
  śp. Krystyna Ostaszewska